Reklama

Battlefield 4: Nadchodzi spora aktualizacja

Battlefield 4 w dalszym ciągu cieszy się dużą popularnością wśród graczy. Trudno się temu dziwić, skoro kolejna część - Battlefield: Hardline - zadebiutuje na rynku dopiero w przyszłym roku.

Gracze wciąż czekają na kolejne dodatki, a tymczasem DICE ujawniło, że już wkrótce pojawi się spora aktualizacja, mająca poprawić dotychczasowe niedociągnięcia.

Najnowszy patch do Battlefield 4 przyspieszy prędkość poruszania się żołnierzy. Dotąd na ten aspekt narzekało wielu graczy. W końcu ich zwinność powinna zostać zwiększona do poziomu znanego z Battlefield 3.

Modyfikację przejdzie również HUD, którego teraz będzie można zmieniać według własnych preferencji, a w dodatku nie będzie już przeszkadzał w grze jak dotychczas.

Reklama

Planowane jest także całkowite usunięcie efektu wizualnego odrzutu oraz zmniejszenie reakcji żołnierzy na obrażenia. Kolejne zmiany to m.in. poprawiony balans wielu broni, poprawa kodu sieciowego, usprawnienie wskrzeszania postaci czy balans pojazdów.

Aktualizacja dla Battlefield 4 (dotyczy wszystkich dostępnych wersji) pojawi się we wrześniu bieżącego roku. Szczegółowa data premiery zostanie ujawniona wkrótce. Przypominamy ponadto, że do 14 sierpnia można za darmo pobrać grę Battlefield 4 - wersja ta będzie aktywna przez 7 dni od daty pierwszego uruchomienia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama