Reklama

Battlefield 2042 w niechlubnym rankingu najgorszych gier

​Miała być produkcją, która przyczyni się do rewolucji na rynku gier. W którymś miejscu i na jakimś etapie - coś poszło jednak nie tak. Battlefield 2042 trafił do czołówki najgorzej ocenianych gier na popularnej platformie Steam.

Obietnice wydawców z Electronic Arts, którzy we współpracy z developerami z DICE pieczołowicie pracowali nad nową grą z kultowej serii Battlefield, były na przestrzeni ostatnich miesięcy bardzo szerokie i mogły rozbudzić apetyty wszystkich fanów.

Battlefield 2042 przeniesiono, a raczej osadzono w futurystycznym klimacie, ale zachowano jednak wojenną konwencję dzieła. Tymczasem okazało się, że nowej produkcji, która miała zapoczątkować przyszłą generację strzelanek i zrewolucjonizować w ogóle ten aspekt branży gier, daleko do czegokolwiek - zarówno do dobrze znanej graczom legendarnej serii, jak i w ogóle rewolucji...

Reklama

Battlefield 2042 na liście dziesięciu najgorzej ocenianych gier na Steam

Portal Steam250 zbiera i selekcjonuje dane odnośnie popularnej platformy z grami - Steam stworzonej przez Valve. W jednym niechlubnym rankingu "Bottom100" dedykowanemu setce najgorzej ocenianych gier - znajduje się omawiany Battlefield 2042, dzierżąc dokładnie dziesiąte miejsce. Wśród gorszych produkcji znajdziemy tu między innymi eFootball 2022, Identity czy RollerCoaster Tycoon World.

Premierowa, wojenna produkcja od Electronic Arts otrzymała w sumie ponad 47 tysięcy recenzji, z czego 74% było jednoznacznie negatywnych. Zważając na fakt, że dziennie przybywa średnio 9,5 tysiąca nowych opinii, pozostaje jedynie stwierdzić, że to tylko od działań EA we współpracy z DICE zależy, czy w tej materii zacznie się coś zmieniać ku lepszemu.

---------------------------------------------------------------

Battlefield 2042 - nie tak miała wyglądać wojna przyszłości

Battlefield 2042 - gracze zniesmaczeni najnowszą odsłoną serii

Battlefield 2042: Wszystkie problemy i bolączki nowej strzelanki EA DICE

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy