Reklama

Battlefield 2042: Szczegóły ścieżki dźwiękowej

​Twórcy Battlefield 2042 opublikowali najnowszy wpis z serii Battlefield Briefing - zbioru wpisów na blogu deweloperów, które poprzedzają oficjalną premierę gry zaplanowaną na 19 listopada.

Dzisiejszy wpis poświęcony jest oficjalnej, chaotycznej i futurystycznej ścieżce dźwiękowej gry. Zawiera on także szczegółowy wywiad z kompozytorami, a także kilka ekskluzywnych utworów dostępnych tylko po przeczytaniu dalszej części tekstu.

Równolegle do stale rozwijanego doświadczenia dźwiękowego w Battlefield 2042 powstał soundtrack pasujący do świata z 2042 roku. Autorami ścieżki dźwiękowej są Hildur Guðnadóttir i Sam Slater, którzy tworzyli i pracowali nad oprawą dźwiękową do filmów Czarnobyl i Joker, za którego otrzymali Oscara. Na blogu znajduje się szczegółowy wywiad z kompozytorami, którzy opowiadają o procesie twórczym, inspiracjach stojących za utworami oraz ciekawych instrumentach i samplach, które posłużyły do stworzenia utworów.

Reklama

Ścieżka dźwiękowa jest dostępna w sprzedaży od dziś i można ją pobrać z iTunes oraz innych głównych serwisów muzycznych na całym świecie. Obecnie jest dostępny do odsłuchu (i zakupu) na Spotify, Apple, Amazon, Google, Deezer i Tidal.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy