​Battlefield 2042 - szczegóły aktualizacji 1.2

Dotarliśmy już do połowy pierwszego sezonu Battlefielda 2042. Z tej okazji na oficjalne serwery gry trafiła właśnie nowa aktualizacja. Wśród wprowadzonych zmian jest rework mapy Kalejdoskop.

Battlefield 2042 zyskał nieco na popularności w ostatnim czasie. DICE spędziło pół roku, wprowadzając ogromne aktualizacje naprawiające dosłownie tysiące błędów. Twórcy obiecali, że w pełni poświęcą się swojej grze i doprowadzą ją do odpowiedniego stanu i powoli właśnie tak się dzieje.

Wreszcie nadeszła również premiera pierwszego sezonu, nowej zawartości. Był to doskonały pretekst do ponownego spróbowania swoich sił w nowym Battlefieldzie i wygląda na to, że część graczy została w grze. Zwiększoną aktywność widać nawet po Reddicie, gdzie fani dyskutują o nowej produkcji DICE i szukają nowych rozwiązań, które mogłyby zwiększyć ich przyjemność czerpaną z gry.

Reklama

Kilka tego typu zmian pojawiło się w ramach aktualizacji 1.2. Łatka trafiła dziś do gry, można pobierać ją i na własnej skórze sprawdzać nowe pomysły DICE. Największym wydarzeniem jest oczywiście rework mapy Kalejdoskop. Mapy od premiery były głównym punktem krytyki graczy i chociaż od tego czasu sporo się zmieniło, teraz twórcy podejmują bardziej stanowcze kroki w kierunku stworzenia lepszych lokacji. Kalejdoskop wzbogacono o nowe osłony, stworzono dodatkowe miejsca na flagi i usprawniono płynność rozgrywki na całej mapie.

Drugą, równie ciekawą nowością jest strona "Profil gracza i Statystyki". Battlefield 2042 od początku oferował dosyć ograniczony dostęp do jakichkolwiek statystyk. Teraz wgląd w nasze osiągnięcia będzie znacznie prostszy. Będziemy mogli przejrzeć zdobyte mistrzostwa, punkty doświadczenia czy bardziej szczegółowe informacje, jak współczynnik zabójstw do śmierci, asysty, reanimacje czy nawet celność.

Więcej informacji na temat wprowadzonej właśnie aktualizacji znajdziecie na stronie EA. Działka RAH-68 HuronYG-99 Hannibal doczekały się nerfów, zmieniono wygląd niektórych specjalistów, a asysta celowania na kontrolerach ma znacząco ułatwić tracking.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Battlefield 2042 | EA DICE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy