Battlefield 1 podbija Wyspy Brytyjskie

Nowa gra szwedzkiego studia DICE robi prawdziwą furorę w Anglii.

Gra sprzedaje się lepiej niż "czwórka" i Hardline razem wzięte! Wojna nigdy się nie zmienia i zawsze się sprzedaje. Jak się jednak okazuje, I wona światowa zdecydowanie wyprzedza na tym polu młodsze konflikty.

Jak twierdzi monitorująca tamtejszy rynek organizacja Chart-Track, w Wielkiej Brytanii nowa gra DICE absolutnie zdominowała listy sprzedaży. Pełne zestawienie prezentuje się następująco:

Reklama

  1. Battlefield 1
  2. FIFA 17
  3. Mafia 3
  4. Gears of War 4
  5. Batman: Return to Arkham
  6. WWE 2K17
  7. Rise of the Tomb Raider: 20 Year Edition
  8. Forza Horizon 3
  9. Grand Theft Auto 5
  10. Minecraft: Xbox Edition

Oczywiście ww. listy nie należy traktować śmiertelnie poważnie, bo też nie uwzględnia ona dystrybucji cyfrowej (pewną wskazówką może być natomiast fakt, że w ciągu ostatniej doby na pecetowe i konsolowe serwery BF1 zalogowało się łącznie 800 tys. graczy). Co jednak ciekawe: gra pobiła w sprzedaży fizycznej swoje dwie bezpośrednie poprzedniczki... i to uwzględniając łączny (!) zbyt Hardline'a i Battlefielda 4.

Z pozostałych informacji: inne nowości nie trafiły w angielskie gusta. Civilization VI, mimo doskonałych wyników na Steamie, zameldowało się na miejscu piętnastym. Z kolegi Lego Harry Potter Collection (w wersji na PS4) uplasowało się na dziewiętnastej pozycji.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: Battlefield 1

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy