Battlefield 1: Brutalna walka i teaser

​DICE planuje krwawe i dramatyczne przedstawienie konfliktu. Osadzenie Battlefielda w czasach I Wojny Światowej daje producentowi nowe spojrzenie na prowadzenie konfliktów zbrojnych.

 Na początku dwudziestego wieku technologia dopiero rozwijała skrzydła, dlatego wielu żołnierzy nadal korzystało z broni białej lub obuchowej. Andreas Morrel (producent trybu sieciowego) twierdzi, że DICE uwzględniło to podczas produkcji gry.

Kiedy patrzycie na pełne oblicze wojny, macie powietrze, ląd i wodę, a walka na twardym gruncie wyglądała przede wszystkim w następujący sposób: kiedy postawicie się w pozycji ówczesnego żołnierza, wyposażonego w pistolet maszynowy, a tuż za rogiem czeka na Was gość z wielką okopową buławą, to czujecie się jak w średniowieczu. Jest to zderzenie dwóch światów, które uważaliśmy, że powinno znaleźć się w grze.

Przykład takiego starcia można zobaczyć w najnowszym teaserze wypuszczonym przez Electronic Arts. Pełny zwiastun udostępniony zostanie w trakcie nadchodzącej konferencji EA Play. Możemy się również spodziewać fragmentów rozgrywki, które zdecydowanie są lepszym kąskiem, niż wszystkie trailery razem wzięte.

Autor: Łukasz Morawski

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje