BattleBit Remastered - nowa strzelanka z sieciową rywalizacją dla 254 graczy!

Jeśli jesteście fanami sieciowych strzelanin, to mamy dla Was naprawdę dobre wieści. Już w połowie czerwca, dokładnie 15. dnia tego miesiąca na Steamie zadebiutuje produkcja o tytule BattleBit Remastered. Intensywna rozgrywka pozwoli na zabawę nawet 254 graczy jednocześnie.

W sieci pojawił się właśnie oficjalny zwiastun BattleBit Remastered, Jest to bardzo intrygujący projekt, który ma szansę na podbicie rynku. Gra wyróżnia się dosyć nietypowymi mechanikami, które prócz bardzo emocjonującej i chaotycznej rozgrywki dopełniają swego.

Na pozór jest to zwykła pierwszosoobowa zręcznościowa strzelanka. To, co ją jednak charakteryzuje, to w pełni zniszczalne środowisko. W zaprojektowanej przez deweloperów produkcji jesteśmy w stanie zniszczyć niemal wszystko: od roślinności, przez budynki i pojazdy dostępne w grze.

Reklama

Dodatkowo BattleBit Remastered, to tytuł dążący - jak podkreślają sami producenci - do ogromnej intensywności rozgrywki wieloosobowej poprzez wyzwolenie chaotycznych doświadczeń realiów wojennych. Aby tego dokonać, twórcy udostępniają rozgrywkę dedykowaną nawet... 254 graczom na jednym serwerze. Jest to dosyć niecodzienna sprawa w gatunku FPS-ów.

Poza tym BattleBit Remastered ma to, co powinna mieć każda rasowa strzelanka na dużą skalę: czołgi, helikoptery czy pojazdy morskie, ponad 45 rodzajów broni z w pełni konfigurowalnymi opcjami z możliwością dostosowania broni do swoich potrzeb, 19 zróżnicowanych map pod kątem terenu i architektury oraz klasy postaci, które mają konkretne role do spełnienia na bitewnych rozległych polach.

BattleBit Remastered zadebiutuje na Steamie już 15 czerwca. Pierwotnie gra trafi do fazy Early Access (wczesnego dostępu). Tytuł dostępny będzie, przynajmniej na razie, tylko na platformie PC.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: BattleBit Remastered
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy