Reklama

Batman: Arkham Origins - Warner Bros. przeprasza za liczne błędy

Batman: Arkham Origins (przynajmniej w wersji PC) to gra z wieloma błędami.

Na tyle, że niektóre błędy uniemożliwiają wręcz ukończenie zabawy, a problemów jest więcej - chociażby niemożliwość dezaktywacji wieży zakłócającej w jednym z fragmentów zabawy (to na szczęście aktywność poboczna). Warner Bros. świadomy jest jednak kłopotów i za nie przeprasza, obiecując łatkę.

W opublikowanym na łamach forum Warner Bros. oświadczeniu przedstawiciele firmy podkreślają, że są świadomi problemów, jakie mają z Batman: Arkham Origins gracze. I za to przepraszają - wyjaśniają, że developerzy pracują nad wychwyceniem wszystkich błędów i na razie koncentrują się na trzech najważniejszych. Mowa tu o bugu, który uniemożliwia ukończenia zabawy, wypadaniem poza mapę oraz niemożnością odblokowania trybu FreeFlow.

Reklama

Łatka eliminująca powyższe błędy już pojawiła się na Steamie i jeśli uruchomicie grę, powinna zostać automatycznie pobrana. Na konsolach patch pojawi się w przyszłym tygodniu. Twórcy pracują jeszcze nad rozwiązaniem kilku innych bugów, w tym naprawieniem problemu, który uniemożliwia wejście do wentylacji w trakcie dezaktywacji wieży zakłócającej w dzielnicy Burnley.

Niestety na razie nie znaleźli przyczyny tego "rzadkiego kłopotu" (jasne, a tymczasem fora kipią od wpisów graczy dotkniętych tym błędem...). Trwają też prace nad wykasowaniem problemów z zapisami rozgrywki na X360 oraz licznymi "zwiechami".

Dowiedz się więcej na temat: Batman: Arkham Origins | Warner Bros.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje