Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Batman: Arkham Origins - plotki o nowym wirtualnym Batmanie

Jakiś czas temu Warner Bros. potwierdziło, że trwają prace nad nowym Batmanem, zaś sama gra ma ukazać się jeszcze w tym roku, ale szczegóły wciąż są owiane tajemnicą.

W sieci pojawiły się jednak nieoficjalne informacje, z których wynika, że nad projektem pracują twórcy poprzednich części, z kolei w samej produkcji Mroczny Rycerz miałby nie być jedynym superbohaterem. Takie wieści przynosi francuski serwis Gameblog. Powołując się na "zaufanego informatora" redakcja portalu twierdzi, że nowa gra z Batmanem miałaby nosić tytuł Batman: Arkham Origins.

Reklama

Jej akcja ma ponoć zostać osadzona na przełomie lat 50. i 60. ubiegłego wieku. Mało tego - w produkcji mieliby się pojawić niektórzy członkowie Ligi Sprawiedliwych z Supermanem i Zieloną Latarnią na czele. Nad Batmanem: Arkham Origins pracuje rzekomo studio Rocksteady, a więc twórcy poprzednich dwóch odsłon serii z Mrocznym Rycerzem w roli głównej.

Sama gra ma zostać oficjalnie zapowiedziana na czerwcowych targach E3, zaś premiera jest ponoć zaplanowana na trzeci kwartał tego roku. Produkcja ma zostać wydana ja X360, PS3 i next-genach. Nie wspomina się co prawda o pecetach, ale możemy założyć, że i na nich tytuł się pojawi.

Batman walczący ramię w ramię z Supermanem? Brzmi ciekawie, zwłaszcza, że nie jest to niemożliwe - w historii uniwersum DC wielokrotnie superbohaterowie ze sobą współpracowali. Pytanie tylko, czy obecność członków Ligi Sprawiedliwych przełożyłaby się w jakiś sposób na gameplay (co-op?). Wciąż musimy pamiętać, że są to tylko plotki, które mogą nie znaleźć odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Dowiedz się więcej na temat: Batman: Arkham Origins | Warner Bros. | Akcji

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje