Reklama

Batman: Arkham Knight - oświadczenie Cenegi

W związku z problemami pecetowego Rycerza Arkham, jak i zapowiedzią wycofania gry z półek, redakcja CD-Action skontaktowała się z polskim wydawcą tytułu.

O tym, czy Batman zniknie również z polskich sklepów i czy gracze mogą zwracać nabyte pudełka, przeczytacie w przygotowanym przez firmę oświadczeniu. O sprawie pisaliśmy na przestrzeni ostatniego tygodnia kilkakrotnie, chociażby tutajtutaj. Poniżej znajdziecie treść oświadczenia.

Reklama

"W związku z problemami z wydajnością gry Batman: Arkham Knight na PC i decyzją Warner Bros. Interactive Entertainment o zawieszeniu dystrybucji gry na tę platformę sprzętową, w porozumieniu z wydawcami oraz sieciami sprzedaży rozpoczęliśmy proces wycofywania gry ze sklepów w Polsce" - czytamy we wstępie.

"Wszyscy klienci, którzy zdążyli już zakupić grę w wersji na PC i nie spełnia ona ich oczekiwań co do jakości rozgrywki, mogą dokonać zwrotu w miejscu zakupu. Będzie to możliwe również w przypadku tych klientów, którzy zdążyli rozfoliować pudełka i aktywować klucz Steam - w takiej sytuacji wykorzystany klucz zostanie zablokowany w sieci Steam" - dodaje rodzimy dystrybutor.

"Jednocześnie informujemy, że serwery gry cały czas działają i będą działały, tak więc osoby, które nie odczuwają niedogodności związanych z wersją na PC, będą mogły kontynuowac rozgrywkę nawet w trakcie tymczasowego wycofania gry z sieci Steam" - czytamy dalej.

Miło wiedzieć, że Polska nie jest traktowana przez Warnera po macoszemu i że rodzimi gracze nie zostali pozostawieni samym sobie. Wyjście skądinąd eleganckie, choć tego kalibru wtopa i tak będzie się ciągnąć za firmą przez długie lata.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje