Reklama

Baseny w The Sims 4 już dostępne!

Jeszcze przed premierą najnowszej części The Sims przez internet przelała się fala niezadowolenia.

Okazało się bowiem, że twórcy nie zamierzają zaimplementować basenów, a obiekty te miały się pojawić w formie dodatku. Słowo zostało jednak dotrzymane, a gracze mogą już urządzać imprezy nad wodą.

Electronic Arts udostępniło dodatek, który wprowadza do gry baseny. Wbrew wcześniejszym spekulacjom, DLC zostało oddane w ręce graczy całkowicie za darmo.

Mały dodatek umożliwia budowanie basenów. Użytkownik może określić, jak głęboki ma być jego prywatny akwen. Co ciekawe, twórcy nie ograniczają nas już do kwadratowych konstrukcji. Baseny mogą być budowane także pod kątem, a nawet na dachu!

Reklama

Pojawiły się także nowe aktywności związane z basenami. Simy mogą nie tylko pływać, ale również siedzieć na skraju i rozmawiać z towarzyszami, uważając, by nie zostać ochlapanym przez innych. Wraz z basenami pojawił się także nowy rodzaj śmierci przez utonięcie.

Zdaje się zatem, że The Sims 4 powoli nabiera kształtów. Cieszy fakt, że Electronic Arts postanowiło udostępnić dodatek całkowicie za darmo. Aby go pobrać, wystarczy uruchomić Origin i odpalić grę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje