Reklama

Barbie zmieni kształty i zainteresowania!

Wygląda na to, że jedna z najbardziej popularnych lalek na świecie nie tylko "delikatnie" przytyje w biodrach, ale także zacznie grać w gry!

Co ona na siebie włożyła? Nie uwierzysz... Żarty na bok, jesteśmy poważną stroną o grach, stąd przejdźmy do sedna: po pięćdziesięciu siedmiu latach obecności na rynku, plastikowa ikona popkultury dorobiła się kolejnej profesji. Przywitajcie Barbie... Gamedeveloperkę.

Nowa lalka firmy Mattel wpisze się w akcję "Career of the Year", w ramach której rokrocznie pojawiają się modele dedykowane konkretnym profesjom. Będziecie ją mogli kupić już latem.

Poza tym na rynek zmierzają Barbie w wariancie "prezydenckim" i "wiceprezydenckim", największą nowością będą jednak lalki o... cóż - bardziej adekwatnej figurze. Musicie bowiem wiedzieć, że nawet gdy powstawały edycje inspirowane celebrytkami o pełniejszych kształtach (vide Jennifer Lopez), Barbie zawsze była niezwykle szczupła. Zmieni się to za sprawą trzech, zupełnie nowych modeli (Barbie niskiej, wysokiej i zaokrąglonej).

Reklama

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Barbie związała się z naszą branżą. Wyłączywszy kilkanaście kiepskich produkcji, w 2014 pod patronatem Mattel powstała książka " Barbie: I Can Be A Computer Engineer".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy