Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Assassin’s Creed: Valhalla pozwoli zwiedzić Amerykę Północną

​Anglia i Norwegia to nie jedyne miejsca, które główny bohater Assassin’s Creed: Valhalla będzie miał okazję zwiedzić, a kolejne tereny znajdują się w Ameryce Północnej.

Anglia i Norwegia to głównie kraje, w których umieszczono akcję Assassin's Creed: Valhalla wliczając do tego kilka mitycznych miejsc, aczkolwiek okazuje się, że nie zabraknie również Ameryki Północnej. Reżyser gry, Eric Baptizat potwierdził w rozmowie z serwisem PCGamesN, że podczas przygody trafimy do regionu nazywanego przez wikingów Windlandią.

Reklama

Co ciekawe tereny te odkryto w 1000 roku, czyli długo po zakończeniu opowieści produkcji Ubisoftu. Nic nie wskazuje jednak na to, aby był to stały teren a trafimy tam w ramach konkretnej misji i nie jest jasne czy będą dostępne jeszcze jakieś inne aktywności.

Jest to jednak według dewelopera element zewnętrznego świata, który można eksplorować. Redakcja Eurogamera twierdzi jednak, że Windlandia jest małym regionem. Akcja fabuły rozgrywa się w dziewiątym wieku naszej ery, kiedy to plemiona nordyckie opuszczały swoje domy w Skandynawii i płynęły podbijać królestwa anglosaskie.

Tym razem głównym bohaterem jest wojownik assassyn Evior prowadzący swoich ludzi do nieznanej im krainy w poszukiwaniu nowego domu. Zgodnie z opisem dewelopera nie zabraknie epickich bitew, z których wszak słyną Wikingowie czy morskich starć rozwijanych od kilku części Assassin's Creed, lecz zapewne teraz odegrają one jeszcze większą rolę.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Assassin’s Creed: Valhalla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje