Reklama

Assassin’s Creed Origins w wersji PC pozwoli zmienić 75 elementów rozgrywki

Ubisoft zaskakuje. Firma ujawniła, że w tym miesiącu Assassin’s Creed Origins w wersji PC otrzyma Panel Kontrolny Animusa, który pozwoli graczom modyfikować wiele elementów rozgrywki.

Specjalny program umożliwi na przykład zmianę maksymalnej liczby zwierzęcych towarzyszy czy zwiększenie prędkości poruszania. Poza tym pojawi się opcja wyboru innej niż Bayek postaci oraz wydłużenia czasu, który bohater może spędzić pod wodą.

Ponadto zainteresowani wyłączą (lub włączą) zdolność zabijania wrogów po cichu i umiejętności aktywowane po zapełnieniu paska adrenaliny. Wpłyną także na obrażenia zadawane przez ostateczne (tak zwane "dewastujące") ataki.

W sumie gracze zmodyfikują 75 różnych parametrów podzielonych na 11 kategorii. Twórcy przygotowują trzy predefiniowane konfiguracje, ale nie zabraknie funkcji stworzenia własnych, którymi użytkownicy podzielą się z innymi.

Reklama

Panel Kontrolny Animusa jest więc niczym innym, jak współczesną wersją kodów znanych z wielu innych, starszych produkcji. Program zostanie udostępnionych w sekcji Biblioteka w aplikacji usługi Uplay, ale nie wiadomo, kiedy dokładnie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy