Reklama

Assassin’s Creed Origins otrzyma tryb areny

Podczas trwających właśnie w Los Angeles targów E3 twórcy Assassin’s Creed Origins ujawniają kolejne informacje na temat gry. Okazuje się, że w grze pojawi się tryb areny.

Podczas prezentacji przeprowadzonej na E3 Coliseum - wydarzenia towarzyszącego głównej imprezie - producent tytułu, Ashraif Ismail, podzielił się nowymi szczegółami na temat projektu. Zdradził, że gracze otrzymają możliwość zmierzenia się z następnymi falami przeciwników.

Walki odbędą się na specjalnej arenie, gdzie stawimy czoła kolejnym wrogom. Poza normalnymi i słabszymi oponentami, pojawią się także silniejsi bossowie. Co ciekawe, teren potyczki wypełniony będzie zróżnicowanymi pułapkami, co utrudni starcia.

Ismail ujawnił także, że wraz ze swoim zespołem przygotowuje funkcje sieciowe rozszerzające rozgrywkę, choć nie chciał ujawnić szczegółów na ten temat. Na pewno jednak nie dostaniemy kooperacji czy pełnoprawnego multiplayera.

Reklama

Developer zdradził również, że podczas zabawy przyjdzie nam pokierować nie tylko Bayekiem, ale także inną, bliżej niesprecyzowaną postacią. Warto zaznaczyć, że nieoficjalne informacje sugerowały, jakoby drugim bohaterem była kobieta. Kolejny podopieczny może jednak mieć związek z wątkami toczącymi się we współczesności, o których brak jednak jakichkolwiek detali.

Assassin’s Creed Origins ukaże się 27 października. Tego dnia produkcja trafi na trzy platformy sprzętowe - PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Poniżej można obejrzeć zapis prezentacji gry przeprowadzonej w trakcie E3 Coliseum walka na arenie od 32. minuty):

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy