Reklama

Assassin's Creed Valhalla skrywa potężny łuk w kupie kamieni

​Gracze odkryli interesujący sekret w Assassin's Creed Valhalla. Okazuje się, że twórcy umieścili w grze potężny łuk, który zdobyć można po zniszczeniu określonych... kamieni. Sposób pozyskania uzbrojenia jest jednak dość nietypowy i mamy najpewniej do czynienia z błędem ze strony deweloperów gry.

Na północy głównej, angielskiej mapy produkcji znaleziono kupkę kamieni, niczym nie wyróżniającą się od setek podobnych stert znajdujących się w grze, pozwalających pozyskać podstawowe surowce. Tutaj różnica jest jednak taka, że po uderzeniu w feralną kupkę... nic się nie dzieje - ta się nie rusza.

Teraz niespodzianka. Jeśli uderzymy w stertę kilka razy, po czym zapiszemy grę i wczytamy zapis, nadal nic się nie stanie. Brzmi mało interesująco, ale jeśli powtórzymy ten proces kilka razy, to w końcu... po prostu odblokujemy potężny łuk Norden’s Arc. Szczegóły w materiale wideo poniżej:

Reklama

Uzbrojenie reprezentuje typ Hunter i stanowi relikt z przeszłości rasy Isu. Miłośników uniwersum Assassin's Creed chyba nie trzeba dalej przekonywać, że mamy do czynienia z czymś potężnym. Liczni gracze potwierdzają w sieci, że metoda działa sprawni, nawet jeśli jest wyjątkowo nietypowa.

Dyrektor narracji Darby McDevitt potwierdził na Twitterze, że mamy do czynienia z błędem i łuk ten może zostać odblokowany w grze w "normalny" sposób - nikt nie odkrył jeszcze jednak, jak to zrobić. Jest to pewnie nagroda za jakiś wielki sekret, a tymczasem można ją zdobyć przez dziwną sztuczkę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy