Assassin's Creed Valhalla otrzymało osiągnięcia na PC

Gra akcji Assassin's Creed Valhalla otrzymała dzisiaj aktualizację oznaczoną numerem 1.1.1, wprowadzającą - między innymi - osiągnięcia do wersji PC, brakujące od czasu premiery w listopadzie ubiegłego roku. Dobre wieści są takie, że produkcji nie trzeba przechodzić od nowa.

Osiągnięcia odblokują się bowiem automatycznie w większości przypadków, gdy gra wykryje, że - dla przykładu - ukończyliśmy już wymagane misje. Jeśli achievement mówi o powtarzaniu jakiejś czynności, to otrzymamy go po kolejnym wykonaniu odpowiedniej akcji, związanej z osiągnięciem.

Łatka obejmuje około 7,5 GB danych na Xbox Series X/S, 6,6 GB na Xbox One, 2 GB na PlayStation 5, 2-3 GB na PS4 (w zależności od regionu) oraz 6,45 GB na komputerach osobistych. Poza osiągnięciami, twórcy z Ubisoftu zabrali się także za łatanie kolejnej porcji wykrytych błędów.

Reklama

I tak specjalny puls Animusa będzie teraz podświetlał ciała wrogów tylko w odpowiednich sytuacjach - gdy ciało to jest do czegoś potrzebne. Co więcej, postać gracza nie będzie automatycznie przeszukiwała zwłok przy używaniu perka z bronią rzucaną, co działo się wyłącznie w wyniku błędu.

Idąc dalej, deweloperzy poprawili zachowanie sztucznej inteligencji jeśli mowa o wykrywaniu postaci w przebraniu oraz w powietrzu. Co ważne, jedna z bardziej wymagających misji pobocznych - ta z przenoszeniem czterech ładunków po całym świecie Anglii - otrzymała nagrodę na końcu.

Kołczan i racje żywnościowe odnawiają się do maksimum przy zwiększaniu ich pojemności, a jeśli mamy już pełne ich zasoby, to w okolicy nie będą w końcu pojawiały się białe kropki, oznaczające możliwość ich pozyskania. Możemy też w dowolnym momencie przenieść się do Asgardu.

Są też pomniejsze poprawki, jak ogólna poprawa stabilności i płynności działania, poprawne resetowanie codziennych zadań, opcje dla osób cierpiących na ślepotę barw oraz całe mnóstwo łatania w skryptach odpowiedzialnych za poprawne wykrywanie, czy wykonaliśmy dane zadanie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Assassin's Creed Valhalla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama