Reklama

Assassin's Creed Valhalla otrzyma jeszcze jeden dodatek

​To jeszcze nie koniec wikińskiej przygody. Ubisoft planuje jeszcze jedno rozszerzenie Assassin's Creed Valhalla.

Najwyraźniej cykl życia Assassin's Creed Valhalla został przewidziany na półtora roku. Po osiemnastu miesiącach od premiery Ubisoft przedstawi ostatnie darmowe rozszerzenie przygód Eivor (lub Eivora, jak kto woli).

Pod koniec roku gracze otrzymają dostęp do końcowej przygody, ukazującej prawdopodobnie ostatnie dni życia głównej bohaterki (lub głównego bohatera, jak kto woli).

Reklama

Jeszcze wcześniej Ubisoft wypuści kilka innych DLC. Na lato zapowiedziano nowy tryb w stylu roguelite z akcją osadzoną w Nilfheim. Jego tytuł to The Forgotten Saga.

Jesienią twórcy wydadzą zestaw skarbców z wyzwaniami, który zakończy poboczny wątek fabularny pod tytułem Tombs of the Fallen. Możemy spodziewać się także sezonowych festiwali. Wszystkie te dodatki otrzymamy bezpłatnie.

Assassin's Creed - co dalej?

Ubisoft opublikował także stronę internetową skupiającą się na obchodach piętnastolecia serii b. Na zakończenie tego wydarzenia zaplanowano prezentację dalszych planów związanych z rozwojem cyklu o cichych zabójcach i templariuszach.

We wrześniu dowiemy się być może, gdzie zabierze nas kolejna odsłona. Niewykluczone jest także to, że Ubisoft zapowie przedsięwzięcie, o którym donoszono już jakiś czas temu, a mianowicie szerszy projekt, w ramach którego Assassin's Creed miałby stać się grą-usługą? Jedno jest pewne - druga połowa bieżącego roku powinna zadowolić wszystkich miłośników przygód asasynów.

Skoro mowa o Assassin's Creed, warto dodać, że Ubisoft przygotował także aktualizację jednej z poprzednich części serii - Origins. Po jej zainstalowaniu na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S można cieszyć oko animacją w 60 klatkach na sekundę. W dniach 16-20 czerwca gra jest dostępna za darmo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy