Reklama

Assassin's Creed: Valhalla - drugi dodatek z datą premiery

​Ubisoft przedstawił informacje, na które czekali wszyscy miłośnicy Assassin's Creed, a w szczególności Assassin's Creed: Valhalla. Poznaliśmy datę premiery drugiego dodatku do gry.

Assassin's Creed: Valhalla - Oblężenie Paryża (bo taki tytuł nosi rozszerzenie) trafi do sprzedaży 12 sierpnia w ramach trwającego już specjalnego wydarzenia. Ubisoft zaprzeczył tym samym plotkom, które pojawiły się w ostatnim czasie, mówiącym, że premiera dodatku odbędzie się jeszcze w tym tygodniu.

Wczoraj ukazała się aktualizacja o numerze 1.3.0, która wprowadziła do gry przede wszystkim festiwal Sigrblot. Wydarzenie potrwa do 19 sierpnia. Oblężenie Paryża rozpoczniemy więc mniej więcej na półmetku trwającego eventu.

Nadchodzący dodatek opowie o jednej z największych bitew w historii wikingów, czyli o tytułowym oblężeniu, które miało miejsce w latach 885-886. W rozszerzeniu ponownie wcielimy się w Eivora (lub Eivor), odwiedzimy zupełnie nowe lokacje i wykonamy szereg questów, podczas których przyjdzie nam nie tylko walczyć, ale i prowadzić śledztwa czy przekradać się za plecami wroga.

Reklama

Assassin's Creed: Valhalla - Oblężenie Paryża będzie prawdopodobnie większym dodatkiem niż przedstawione w maju DLC, zatytułowane Gniew Druidów (ukończenie przedstawionego w nim wątku głównego było kwestią siedmiu-ośmiu godzin). Jeszcze przed jego premierą warto zainstalować wspomnianą aktualizację 1.3.0, która wprowadza nie tylko festiwal Sigrblot, ale także szereg nowinek w rozgrywce, takich jak miecze jednoręczne czy nowe umiejętności do odblokowania.

Assassin's Creed: Valhalla trafił do sprzedaży 10 listopada ubiegłego roku. Najnowsza odsłona jest najpopularniejszą w historii całej serii. Gra jest dostępna na wszystkich popularnych platformach (poza Nintendo Switch), na nowych konsolach w odświeżonej wersji, działającej w rozdzielczości 4K lub w obniżonej rozdzielczości, ale w 60 klatkach na sekundę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy