Reklama

Assassin's Creed: Syndicate już niebawem za darmo na Epic Games Store

​Assassin's Creed: Syndicate to kolejna darmowa propozycja dostępna na platformie Epic przez tydzień już od najbliższego czwartku. Należy przyznać, że firma od początku roku rozpieszcza swoich fanów.

Epic Games Store ujawnił drugą grę, która zostanie bezpłatnie udostępniona w sklepie i jest nią Assassin's Creed: Syndicate. Produkcję Ubisoftu dodamy do konta od 20 do 27 lutego. Assassin's Creed: Syndicate trafił do sprzedaży w październiku 2015 roku na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One, a miesiąc później zadebiutował także na komputerach. Akcja gry przenosi nas do epoki wiktoriańskiej do roku 1868, zaś w przeciwieństwie do poprzednich odsłon francuskiego wydawcy tym razem dano nam opcję pokierowania nie tylko postacią męską, lecz również żeńską. Wcielamy się bowiem w członka bractwa asasynów Jacoba oraz jego siostrę bliźniaczkę Evie.

Reklama

Otoczką historyczną jest tutaj rewolucja przemysłowa, a motywem nowa wojna z Templariuszami. Oczywiście jedną z wyróżniających się cech Assassin's Creed: Syndicate to możliwie najlepiej odwzorowany Londyn z tamtego okresu. Oprócz odpowiedniego klimatu w tytule znalazły się też prawdziwe budynki, takie jak Pałac Westminsterski i Katedra Św. Pawła. Przeniesienie marki o skrytobójcach do Anglii raczej średnio przypadło do gustu nie tylko recenzentom, ale też fanom.

Zgodnie z notami wersji PC na Metacritic zebrała ona ocenę społeczności na poziomie 6.1 oraz 74 procent od ekspertów. Produkcja Ubisoftu to nie jedyna propozycja, która od 20 lutego będzie czasowo oferowana za darmo. Kolejna to ujawniona jeszcze wcześniej Faeria od studia Abrakam, reprezentująca gatunek karcianek umieszczona w uniwersum fantasy, w którym występują nie tylko ludzie, ale także inne równie inteligentne rasy. Rozgrywka polega na toczeniu pojedynków między dwoma graczami z wykorzystaniem losowo dobranych kart z zebranej talii.

Całość wspomagają gromadzone przez użytkowników zasoby. Aktualnie jeszcze tylko przez dwa dni na platformie Epic Games Stores możemy zgarnąć bezpłatnie Kingdom Come: Deliverance. Historia skupia się na losach Henryka będącego synem kowala, którego do niedawna sielskie życie zostaje zniszczone przez atak wrogiej armii. Głównemu bohaterowi udaje się zbiec i poprzysięga on zemstę na autorach napaści, ale w międzyczasie zostaje wplątany w różne intrygi prowadzące do niekiedy nieoczekiwanych zwrotów akcji. Poza całkiem długim wątkiem fabularnym dostajemy też sporo misji czy innych aktywności pobocznych.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy