Assassin's Creed Origins: Zobacz gameplay z konsoli Xbox One X

​W sieci pojawił się właśnie filmik ukazujący fragment rozgrywki z najnowszej części Assassin’s Creed, której premiera przybliża się coraz bardziej.

Już 27 października bestsellerowa gra o starożytnym zakonie zabójców ma pojawić się na PC, PS4 i Xbox One. 7 listopada natomiast ukazuje się najnowsza odsłona konsoli Microsoftu znana pod nazwą Xbox One X. Ci gracze, którzy to na niej chcieliby wcielić się w asasyna muszą uzbroić się więc w cierpliwość.

Udostępniony gameplay nie zdradza tajników fabuły. Możemy natomiast podziwiać widok odwzorowanego przez twórców Egiptu z monumentalnej piramidy w Gizie, a już po chwili główny bohater demonstruje zręczny ślizg, który w kilka chwil pozwala mu znaleźć się u podnóża budowli. Następnie protagonista ma okazję poznać ofiarę napaści, geografa, który zleca mu odzyskanie jego dokumentów. Gracze mogą więc podziwiać jazdę na wielbłądzie przez pustynię w poszukiwaniu bandytów, a potem atak na ich bazę i kilka ładnych finiszerów, którymi asasyn sprawnie kończy żywoty przeciwników.

Reklama

Ta odsłona serii po raz pierwszy przeniesie akcję w realia starożytnego Egiptu. Na Xbox One X rozległą krainę odwzorowano przy użyciu technologii 4K, a gracze będą mogli eksplorować ją nie tylko na piechotę i konno, ale też  na wielbłądzie, rydwanem bądź statkiem. Zobaczyć będzie można takie miejsca jak Giza i Delta Nilu, jak również mniejsze pustynne oazy i wiele innych. Głównym bohaterem będzie  natomiast Bayek - nubijski wojownik i jeden z założycieli bractwa asasynów.

JFK

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Assassin's Creed Origins

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy