Assassin's Creed Origins – zawalczymy z mitycznym przeciwnikiem

​Dla tych, którym brakuje już wyzwań w najnowszej odsłonie serii Assassin's Creed, Ubisoft przygotował nowy event. Można zetrzeć się w nim z mitycznym Anubisem.

Francuskie studio nie poprzestaje na wydaniu podstawowej wersji gry, ale zaplanowało już cztery Próby Bogów, dodatkowe wyzwania pozwalające zmierzyć się z potężnymi przeciwnikami. Pierwsze z nich ukazało się 7 listopada i nosi podtytuł Anubis - the God of the Dead.

Dzięki specjalnemu znacznikowi na mapie, Bayek będzie mógł napotkać na swojej drodze egipskiego boga śmierci, Anubisa, który wyróżnia się głową szakala. Aby zachować spójność uniwersum, starcie z legendarnym przeciwnikiem tłumaczone jest błędem w Animusie. Jeśli graczom uda się pokonać potężnego wroga, liczyć mogą na unikatowy przedmiot ale zdobycie go jest możliwe jedynie raz, mimo, że do walki podchodzić można wielokrotnie. Nagroda przewidziana jest również za pomyślne zaliczenie wszystkich wyzwań,  których zaplanowano już cztery. Nie znamy jeszcze ich dat ukazania się, ale wiadomo, że Bayek może za ich ukończenie otrzymać nową zbroję.

Reklama

Niestety, wyzwanie jest ograniczone czasowo i trzeba się spieszyć, by nie przegapić okazji na walkę z wymagającym przeciwnikiem. Pojedynek z Anubisem będzie dostępny do 14 listopada, choć Ubisoft obiecuje, że umożliwi go jeszcze w przyszłości. Do walki z egipskim bogiem rekomendowany jest 40 poziom doświadczenia.

JFK

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy