Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Assassin's Creed Origins – nowy trailer przedstawia Zakon Starożytnych

​Czym byłby Assassin's Creed bez konfliktu między zabójcami a templariuszami? Zwiastun przedstawia Zakon Starożytnych, który stał się fundamentem do powstania Zakonu Templariuszy.

Origins to już dziesiąta pełnoprawna część serii Assassin's Creed. Zaczynając od 2007 roku, Ubisoft wydaje kolejne odsłony mniej więcej co rok. Tak krótki okres czasu daje małe możliwości, jeśli chodzi o wprowadzanie nowych systemów czy ulepszanie oprawy graficznej. Ciężko też, by twórcy pokusili się o jakąś rewolucję, jeśli chodzi o mechanikę. Coraz częściej słychać jęki zawodu fanów serii, jednak cykl nie traci na popularności i kolejne odsłony sprzedają się jak świeże bułeczki.

Reklama

Jeszcze nie ma rzeczy, która powstałaby z niczego. Tak samo Zakon Templariuszy ma swoje korzenie. Odwieczny konflikt między asasynami a templariuszami trwa dłużej, niż mogłoby się wydawać. Jeden z pierwszych zabójców zmierzy się z przodkami Templariuszy. Zakon Starożytnych to organizacja pragnąca władzy i mocy bogów. Czy uda im się ją uzyskać?

"Zakon Starożytnych, tajemnicze postacie, poszukujące mocy starożytnych bogów. Ukryci i bez twarzy kontrolują przyczajeni w cieniu. Od delty Nilu do Siwy, ich kontrola jest nieograniczona. Kiedy Zakon czegoś zapragnie, to nic nie jest w stanie stanąć im na drodze. Oni są przyczyną twojego bólu i złości. Jeśli nie zaczniesz działać, ten kraj zostanie zrównany z ziemią. Zakon rozszarpie Egipt na strzępy. Co zatem zrobisz Medjay?" - głosi opis Zakonu Starożytnych.

Assassin’s Creed Origins zadebiutuje 27 października.


Dowiedz się więcej na temat: Assassin's Creed Origins

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje