Reklama

Assassin's Creed na X360 i PS3 zostanie zapowiedziany "wkrótce"

Choć w tym roku pojawi się Assassin's Creed: Unity, nie będzie to jedyna duża odsłona cyklu, która ukaże się w ciągu najbliższych miesięcy.

Ubisoft nie zapomniał o swoich "lojalnych fanach" posiadających X360 i PS3 i planuje dedykowaną tym platformom część serii. Ta zostanie - jak zdradził sam szef koncernu - zapowiedziana "wkrótce".

Przedstawiciele francuskiego giganta wielokrotnie zapewniali, że nie zostawią fanów asasynów posiadających X360 i PS3 na lodzie. Na razie jednak formalnie zapowiedziano tylko Assassin's Creed: Unity, które trafi na PC, XBO i PS4. Niewykluczone, że na starszych konsolach pojawi się odsłona o podtytule Comet - informacje o niej wyciekły do sieci wraz z pierwszymi szczegółami o Unity.

Reklama

Całkiem możliwe, że wkrótce Ubisoft zdecyduje się odsłonić karty. Tak stwierdził szef firmy, Yves Guillemot, w trakcie spotkania z inwestorami, które towarzyszyło publikacji najnowszego raportu finansowego. Zapytany o Assassin's Creeda na X360 i PS3 oznajmił: "Więcej informacji o tej grze ujawnimy wkrótce. Pojawi się ona niedługo. Nie zapomnieliśmy o naszych lojalnych fanach na tych platformach".

Wciąż jednak nie wiadomo czy tajemniczą grą jest wspomniany już Comet, ale jest to bardzo prawdopodobne. Inna sprawa, że tak późna zapowiedź może sugerować, że produkcja nie ukaże się w tym roku. Niewykluczone, że podobnie jak Liberation HD, ukaże się ona w okresie pomiędzy styczniem i lutym.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje