Reklama

Assassin's Creed IV: Black Flag za darmo

Wielka okazja dla miłośników serii Assassin’s Creed. Dzięki hojności Ubisoftu mogą oni bezpłatnie dodać do swoich bibliotek cyfrowych czwartą część z serii, o podtytule Black Flag.

Zdobycie gry jest wyjątkowo proste. Należy udać się na stronę Ubisoftu, a poświęcona okazji informacja powita nas już na samym początku. Wystarczy jedynie kliknąć przycisk "Zarejestruj się na PC" i zalogować się do swojego konta Uplay, którego posiadanie jest konieczne do otrzymania produkcji. Gdy tylko to uczynimy, gra dołączy do naszej biblioteki. Nie trzeba się spieszyć, gdyż ta specjalna okazja potrwa aż do 18 grudnia, a w dzień ten dobiegnie końca o godzinie 11.

Reklama

Warto pokrótce opisać tę część serii Assassin’s Creed. Pozwala ona graczom wcielić się w Edwarda Kenwaya - pirata żyjącego na początku XVIII wieku na Karaibach. Co ważne, jest to pierwszy tytuł z serii, który zaoferował duży, otwarty świat, podzielony na 50 lokacji. Należą do nich nie tylko duże miasta, takie jak Kingston, Nassau czy Hawana, ale także małe osady, plantacje czy ruiny. Przemieszczać się pomiędzy nimi możemy na pokładzie własnego statku, który umożliwi też staczanie bitew morskich. Natkniemy się też na wiele postaci historycznych, takich jak np. Czarnobrody, co wpisuje się już w tradycję serii.

Gra została wyjątkowo ciepło przyjęta przez graczy, a ci, którzy dotychczas w nią nie zagrali, mają niepowtarzalną okazję otrzymania jej za darmo.

JFK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje