Reklama

Assassin's Creed: Droga impreza dla fanów serii

Wygląda na to, że najwierniejsi miłośnicy marki Ubisoft zostali poproszeni o sięgnięcie do swoich portfeli i wysupłanie "kilku" dolarów na specjalne wejściówki do kina na premierowy pokaz filmu.

Najlepszy z tegorocznych Asasynów zadebiutuje w kinach dopiero w grudniu, ale sprzedaż wejściówek ruszyła już teraz. Pod tym adresem możecie nabyć kilka zestawów. Najtańsza paczuszka kosztuje piętnaście dolarów (w cenie: bilet, zegarek, cyfrowa wersja scenariusza i... zmywalne tatuaże z wizerunkami dwojga głównych bohaterów). Ciut droższe: 25 dolarów (do puli dołącza t-shirt), 60 dolarów (zabawkowe ukryte ostrze) i 120 dolarów (stosowna do okoliczności bluza).

Reklama

Ale pojawiły się również oferty droższe i... bardziej absurdalne. Za 600 dolarów możemy nabyć figurkę-podobiznę Aguilara, tj. filmowego asasyna. Z kolei wyłożywszy na stół 1200 dolarów otrzymamy zestaw z... repliką kuszy... repliką piętnastowiecznej kuszy... repliką piętnastowiecznej kuszy w skali 1:1 ("broń" powinna więc mierzyć ok. 45 cm)... repliką piętnastowiecznej kuszy, której oryginał został użyty w kluczowej scenie filmu... repliką piętnastowiecznej kuszy, wykonaną przez doświadczonego rekwizytora, który odpowiadał za przedmioty wykorzystywane na planie "Edge of Tomorrow"...

Niejako przy okazji załapiemy się na konkurs, w którym można wygrać dwie wejściówki na tegoroczny Comic-Con. Mało tego jednak - należy się spieszyć, bo takich kusz jest raptem 20! A okazja, by dotknąć kawałka drewna, który to kawałek drewna jest podobny do kawałka drewna, jaki dotyka na ekranie Michael Fassbender może już nigdy się nie powtórzyć! Chociaż zapewne nie powtórzy się aż do premiery sequela, w którym - jak ostatnio donosiliśmy - powrócą zarówno Fassbender (odtwórca głównej roli), jak i Justin Kurzel (reżyser).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje