Reklama

As Far As The Eye: Turowa gra w stylu village builder w sprzedaży 10 września

​Gracze podczas swojej spokojnej przygody nie spotkają wrogów, ale za to będą musieli wykazać się wysokimi umiejętnościami zarządzania.

Studio Unexpected ogłosiło, że ich koczowniczy village builder - As Far As The Eye - pojawi się na platformach Steam, Epic Game Store i GOG już 10 września tego roku.

Jest to gra turowa z gatunku village builder, z elementami proceduralnie generowanymi oraz rogue-like. Gracze staną na czele plemienia Pupili i wyruszą na niesamowitą przygodę do centrum świata, znanego jako Oko.

Gonieni przez wiecznie nieustającą powódź, gracze muszą pozostawać w ciągłym ruchu. Mogą sobie pozwolić jedynie na zakładanie małych obozowisk na każdym “Przystanku", w celu zebrania zapasów, umiejętności i wiedzy.

Reklama

Te będą niezbędne do przetrwania wymagającej drogi, która ciągle przed nimi. Obok zarządzania zasobami i infrastrukturą swojej mobilnej wioski, żeby dotrzeć do celu, plemię i ich Pupile będą również potrzebowały wsparcia przy uprawie roli, tworzeniu nowych przedmiotów oraz badaniach naukowych i mistycznych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama