Reklama

ArmZ VR we Wczesnym Dostępie na Steam

Uruchom silniki ARMZ. Wybierz uzbrojenie dla swojego mecha bojowego i przygotuj się do ostatecznej bitwy o przyszłość ludzkości. ArmZ VR debiutuje dziś we Wczesnym Dostępie na Steam.

Łap za minigun, w drugą mechaniczną dłoń chwytaj harpun, zajmij pozycję na polu walki i upewnij się, że do atakujących Cię paskudnych ludzko-mechanicznych hybryd dotrze jedno. Dopóki Ty stoisz na straży bram miasta, żadnemu paskudztwu nie uda się przez nie przedrzeć.

ArmZ to diabelnie dynamiczny wave shooter, w którym wcielasz się w operatora gigantycznego, ciężkozbrojnego Mecha Bojowego. Twój cel? Obrona bram miasta przed nieustannymi atakami hord istot będących przerażającą hybrydą pomiędzy człowiekiem, a maszyną. Możesz być pewien, że wróg rzuci przeciwko Tobie cały swój arsenał oraz umiejętności bojowe, a jeśli będzie trzeba poświęci własne życie, byle tylko unicestwić Ciebie i to, co pozostało z rasy ludzkiej.

Reklama

Na szczęście Ty masz coś, czym Twoi wrogowie nie dysponują. ARMZ - jedyną w swoim rodzaju machinę wojenną, która dostosowuje się do Twojego stylu walki. Nie jesteś zwolennikiem wydumanej taktyki, strategii i planowania swoich działań kilka ruchów naprzód? Łap za broń, zastosuj ogień zaporowy i dosłownie zasyp pole walki gradem kul tak, żeby żaden paskudny wraży łeb nie wystawał więcej ponad powierzchnię ziemi.

Walka w stylu "Rambo" to nie koniecznie to, co lubisz najbardziej? I bardzo dobrze/ Bo tak się składa, że robotyczne ramiona Twojego mecha potrafią znacznie więcej niż tylko miarowo naciskać spust. Używaj ich jak tarczy, osłaniając się przed nadlatującymi bombami. Złap za harpun, a potem eliminuj nim wrogów z dystansu. Albo przyciągaj ich do siebie, rozgniataj na miazgę, patrz jak krwawią i wyrzucaj to, co z nich zostanie. A potem ciesz się widokiem pozostałych przy życiu wrogów, których Twoje małe, przerażające przedstawienie, dosłownie zmrozi z przerażenia. A kiedy sytuacja na polu walki zrobi się naprawdę zła, poczekaj aż wataha niemilców znajdzie się w zasięgu materiału wybuchowego, a następnie wywołaj jego eksplozję i ciesz się widokiem piekła, które rozpęta się w efekcie.

I lepiej, żebyś był przygotowany do właściwego korzystania z dostępnego arsenału i technik obrony, bo jednego możesz być pewien. Każdy z przeciwników, którym będziesz stawiał czoła - od ciężko opancerzonych Strażników dysponujących potężnymi młotami i ogromnymi tarczami, po latających Skoczków, zrzucających bomby; wykorzysta cały swój zestaw umiejętności oraz zastosuje różne strategie ataku i obrony, żeby tylko zyskać nad Tobą przewagę. Skuteczne odparcie natarcia będzie więc wymagało od Ciebie wykazania się sprytem, zmysłem taktycznym i refleksem.

Walkę możesz toczyć zarówno stojąc, jak i siedząc, ale nigdy nie wolno Ci zapomnieć o ciągłej konieczności rozglądania się wokół siebie oraz używania broni w obu dłoniach jednocześnie, bo tutaj śmierć może nadejść dosłownie zewsząd. "Oczy dookoła głowy". Tylko takie podejście do rozgrywki zapewni Ci sukces w walce. Podobnie, jak dokonanie właściwego wyboru broni przed rozpoczęciem starcia oraz właściwe decydowanie o sposobie i kolejności eliminowania celów w trakcie jego trwania. Sytuacja na polu walki zmienia się dynamicznie, co wymaga szybkiego podejmowania decyzji i wykazywania się sprytem tak, żeby w danym momencie zastosować najbardziej efektywną taktykę ofensywno-defensywną.

ArmZ VR od dziś jest dostępne na PC VR (HTC Vive, Oculus Rift) we Wczesnym Dostępie na Steam, w cenie $14,99.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama