Reklama

Armored Warfare: Nowy tryb gry Lords of War

Twórcy Armored Warfare zaprezentowali nowy tryb rywalizacji o nazwie Lords of War, który niebawem zawita do gry.

W tym trybie drużyny składające się z maksymalnie dziesięciu graczy powalczą o osiągniecie najdłuższej serii zwycięstw w bitwach na specjalnie w tym celu zaprojektowanych strefach konfliktu, znajdujących się na mapie gry.

Każda strefa konfliktu jest dostępna poprzez określony czas, posiada własną mapę, cel i zasady prowadzenia potyczki stawiając graczy przed wyjątkowymi wyzwaniami. Tylko najlepsze zespoły mogą zwyciężyć w każdej ze stref.

W przeciwieństwie do standardowych trybów PvP, Lords of War został specjalnie zaprojektowany do potyczek zespołowych, mimo tego pojedynczy gracze również mogą dołączyć do rozgrywki. Drużyna złożona z pojedynczych graczy będzie mierzyć się tylko z drużynami utworzonymi w ten sam sposób.

Reklama

Tryb Lords of War jest podzielony na sezony. Obecnie na serwerze testowym jest dostępny sezon zero, pomyślany jako faza testowa, sezon pierwszy zawita na publiczne serwery już wkrótce. Od pierwszego sezonu Lords of War na najlepszych graczy będą czekać unikatowe pojazdy. Po więcej szczegółów odsyłamy na TĘ STRONĘ. Zwiastun prezentujący ww. opcję rozgrywki znajdziecie poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje