Arma III coraz popularniejsza

​Studio Bohemia Interactive ujawnił nowe dane na temat sprzedaży Arma III - produkcji kładącej nacisk na realizm. Okazuje się, że cieszy się dużą popularnością.

Jak poinformowali odpowiedzialni za projekt developerzy, tytuł rozszedł się dotychczas w liczbie 4 milionów egzemplarzy. Rezultat robi wrażenie, zwłaszcza, że produkcja dostępna jest tylko na PC i ze względu na założenia rozgrywki nie jest skierowana do szerszego grona odbiorców.

Wydana we wrześniu 2013 roku Arma III stawia na realizm, przez co wyróżnia się dosyć wysokim poziomem trudności. W przeciwieństwie do gier z serii Call of Duty czy Battlefield, zginąć można bardzo szybko.

Akcję osadzono w niedalekiej przyszłości. Gracze kierują poczynaniami jednego z żołnierzy sił NATO. Bohater bierze udział w działaniach wojennych na terenie Stratis i Altis - fikcyjnych wysp zlokalizowanych na Morzu Śródziemnym.

Reklama

Popularność produkcja może zawdzięczać nieustającemu rozwojowi. Studio Bohemia Interactive regularnie wydaje nowe treści - zarówno w formie płatnych dodatków, jak i darmowych aktualizacji. Twórcy bardzo mocno wspierają również moderów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Arma III

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy