Reklama

Ark: Survival Evolved - zwiastun nowego rozszerzenia

​Dopiero co zadebiutowała finalna wersja gry, a twórcy już przymierzają się do wypuszczenia DLC. Aberration będzie dostępne w następnym miesiącu.

Ark: Survival Evolved to gra MMO, w której naszym zadaniem jest przetrwać w świecie pełnym dinozaurów. Tytuł oferuje otwarty świat, gotowy na to, by zostać odkrytym oraz ciekawy system craftingu. Produkcja od 2015 roku była dostępna w systemie Early Access.  29 sierpnia została wypuszczona finalna wersja gry, wraz z nową zawartością. Ostateczny produkt trafił na PC, PS4 i XBO.

Początkowo twórcy wypuścili grę w 2015 roku, w ramach wczesnego dostępu. Wtedy też planowali, że premiera oficjalnej wersji odbedzie się w lecie 2016 roku. Jednak premiera została przeniesiona na bliżej nieokreśloną datę. Następnym razem studio Wildcard ogłosiło, że finalna wersja produkcji, ukaże się 8 sierpnia bieżącego roku, jednak i wtedy nie udało się gry wypuścić. Ostateczną datą premiery Ark: Survival Evolved został 29 sierpnia 2017 roku.

Reklama

Aberration to dodatek, który zabierze graczy w mroczne podziemia, w których roi się od kreatur, nieznających światła dziennego. Dodatkowo, DLC rozszerzy crafting o około 50 nowych przedmiotów. Nie podano jeszcze dokładnej daty premiery ekspansji, jednak pewne jest to, że wyjdzie ona w październiku.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje