Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

ARK: Survival Evolved otrzyma darmową aktualizację – TEK Tier

​Developerzy ze studia Wildcard ujawnili, że pracują nad kolejną aktualizacją do gry ARK: Survival Evolved. Łatka skupi się między innymi na przedmiotach.

Patch zatytułowany TEK Tier wprowadzi wyposażenie dla postaci na wysokich poziomach doświadczenia. Nowe przedmioty trzeba będzie jednak najpierw stworzyć, korzystając miedzy innymi z Element - specjalnego surowca, które można zdobyć wykonując określone wyzwania.

Reklama

Wśród przedmiotów, które zostaną dodane w aktualizacji TEK Tier, znajdą się między innymi bronie oraz pancerze w różnych barwach. Te ostatnie zwiększą szybkość biegu bohatera, a także zwiększą odległość skoku.

To oczywiście nie wszystko. Do dyspozycji graczy oddane zostaną również karabiny plazmowe, plecaki odrzutowe, siodła wyposażone w działka, celowniki optyczne, a także wizjery potrafiące wskazać zarówno przeciwników, jak i towarzyszy.

Aktualizacja zostanie udostępniona za darmo. Dokładna data premiery łatki nie jest na razie znana, ale powinna ukazać się na początku przyszłego roku. Poniżej obejrzeć można materiał prezentujący nowości, które wprowadzi patch:

Dowiedz się więcej na temat: ARK Survival Evolved

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje