Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

ARK: Aberration jeszcze w tym roku

​Zapowiadana pierwotnie na październik produkcja studia Wildcard ukaże się ostatecznie już wkrótce, 12 grudnia.

Nadchodzący tytuł to rozszerzenie do sieciowej gry survivalowej - ARK: Survival Evolved. Ukazała się ona w sierpniu tego roku po prawie dwuletniej fazie wczesnego dostępu. Celem gracza było zdobycie surowców i skonstruowanie narzędzi, które umożliwią egzystencję w nieprzyjaznym środowisku zdominowanym przez dinozaury. Rozgrywka opierała się o zabawę przez internet, gdzie dodatkowym wyzwaniem była rywalizacja z innymi graczami.

Reklama

Aberration wprowadza tereny opuszczonej arki z obszernymi podziemiami. Pojawią się tam kolejne gatunki dinozaurów, a także zwierząt, które pod wpływem skażenia uległy mutacji. Niektóre z nich, jak skalny smok, są wyjątkowo groźne, gdyż mogą przyczepiać się do ścian i stawać się praktycznie niewidzialne. Ponadto pojawią się humanoidalni Nameless, wrogo nastawieni do gracza. Śmiałkowie będą mogli jednak oswoić ich królową, która wspomoże ich przerażającym atakiem - składa ona jaja w ciele przeciwnika, aby wyklute z nich larwy mogły wyrwać się na świat przez skórę ofiary.

Do dyspozycji gracza pojawią się nowe środki eksploracji otoczenia. Między innymi warto wspomnieć tu o kombinezonie przeznaczonym do szybowania czy linkach wciągających.

Już wkrótce gracze będą więc mogli stawić czoła wyzwaniom wprowadzanym przez dodatek, do którego dostęp wykupią za 20 dolarów.

JFK

Dowiedz się więcej na temat: ARK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje