Arena Wojny dostępna od dzisiaj w GTA Online

​Wygląda na to, że premier Red Dead Redemption 2 oraz Red Dead Online nie sprawiła, że GTA Online zostało całkowicie odsunięte na boczny tor. Firma Rockstar poinformowała, że już dzisiaj w sieciowym trybie Grand Thefy Auto 5 pojawiają się nowe treści, wprowadzone w ramach Areny Wojny.

"Wkrocz na Arenę Wojny, gdzie toczy się wybuchowa i spektakularna walka między bezlitosnymi gladiatorami w pojazdach podrasowanych do granic technicznych możliwości" - czytamy w oficjalnym opisie. Brzmi nieco jak połączenie Mad Max oraz... World of Tanks? Na pewno jest wybuchowo.

"Dołącz do rywalizacji i rozpocznij zupełnie nową karierę pod stratosferyczną kopułą Areny Maze Bank. Miażdż czerepy wrogów w ramach niesienia widzom rozrywki - a to wszystko dzięki uprzejmości Alan Jerome Productions" - napisano dalej.

"Wsiądź do zupełnie nowych pojazdów stworzonych do walki na arenie i weź udział w siedmiu nowych, wybuchowych trybach. Wraz z postępami kariery na arenie zdobędziesz punkty areny, którymi odblokujesz nowe rangi i kolejne modyfikacje do zabawy na arenie i ulicach."

Reklama

Rozszerzenie jest całkiem spore, ponieważ na konsolach obejmuje niecałe 4 GB danych. Nie ma się jednak co dziwić, ponieważ otrzymujemy łącznie aż 23 pojazdy. To głównie modele dobrze już znane z ulic Los Santos, lecz zmodyfikowane i uzupełnione o przeróżne bronie i opancerzenie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA Online

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy