Reklama

Archiwalny numer CD-Action do pobrania za darmo

​Popularny polski magazyn CD-Action oferuje "drobny gest w stronę tych z Was, którzy chcieliby coś sobie poczytać, siedząc w domu". Mowa o darmowym numerze czasopisma. Nie jest to najnowszy egzemplarz, lecz wydaje się, że w czasach zarazy dobre i to, w przystępnej formie pliku PDF.

Mowa o numerze 13/2019 (CD-Action już od dawna publikuje właśnie trzynaście numerów w roku, ze względu na cykl wydawniczy). Wystarczy pobrać plik - obejmujący nieco ponad 76 MB - i już można zagłębić się w lekturę artykułów ze świata gier wideo. Ponownie, niezbyt świeżych, ale co z tego!

Czasopismo zaczyna się od relacji z listopadowej imprezy BlizzCon, gdzie Blizzard zaprezentował między innymi Diablo 4 - i niewiele więcej. Są też newsy, między innymi o powrocie EA na Steam oraz o kontrowersyjnym abonamencie do Fallout 76. Skądś już to wszystko znamy, ale się nie czepiamy!

Reklama

CD-Action recenzjami stoi i tych nie mogło oczywiście zabraknąć. Są oceny dla Death Stranding, Sniper: Ghost Warrior Contracts (temat z okładki), The Outer World, Call of Duty: Modern Warfare, Disco Elysium, Red Dead Redemption 2, a nawet kompletnej edycji Wiedźmina 3. Mnóstwo hitów!

Z materiałów nieco bardziej ponadczasowych mamy publicystykę, a tutaj rzecz o reklamach w grach wideo, tekst o nieco chyba zapomnianym Quake Champions, a także magazyn, traktujący już szerzej o kulturze: z filmami, książkami, muzyką i serialami na tapecie. Do tego sporo o sprzęcie i gadżetach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy