Reklama

Aplikacja Parenting Hero debiutuje na Androidzie

​Aplikacja mobilna Parenting Hero - wspierająca zapracowanych rodziców w wychowaniu dzieci - zadebiutowała właśnie w Google Play. Aplikacja od grudnia 2017 roku dostępna była na iOS. Teraz - przy okazji debiutu na Androidzie - jej twórcy postanowili udostępnić ją w nowej, niższej cenie.

Aplikacja, przygotowana przez polskie studio deweloperskie MythicOwl,  pomaga rodzicom budować efektywną komunikację z dziećmi wprost z poziomu smartfona. Jest ona praktycznym przedłużeniem wiedzy zawartej w książce "Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały" autorstwa Joanny Faber i Julie King.

Parenting Hero - jak to działa?

Aplikacja pozwala na zbudowanie pełnych zrozumienia relacji pomiędzy dorosłymi a dziećmi. Rodzic korzystający z aplikacji odgrywa w niej szereg scenek, podczas których przechodzi przez sytuacje z codziennego życia. Jak zachowa się, kiedy podczas śniadania dziecko odmówi zjedzenia posiłku? Co zrobi, kiedy maluch nie będzie chciał się ubierać? Aplikacja podpowiada trzy rozwiązania, a rodzic wybiera to, które w danej chwili wydaje mu się być najbardziej odpowiednie, po czym śledzi konsekwencje wskazanej przez siebie odpowiedzi. W ten sposób uczy się dobierać odpowiednie zachowania do sytuacji, w której mógłby się znaleźć w rzeczywistości.

Reklama

Użytkownicy smartfonów z systemem Android mogą od dziś pobrać aplikację pod tym adresem: http://bit.ly/2D127PJ

Koszt aplikacji to: 17,99 PLN. W dniach 10.01 -17.01 aplikacja będzie dostępna w promocyjnej cenie 9,99 PLN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama