Apex Legends: przepustka sezonowa i nowa postać

​Twórcy Apex Legends podążają z duchem czasu i swoją darmową produkcję battle royale także zamierzają dzielić na "sezony". Rozpoczął się właśnie pierwszy z nich, a do tego przygotowano także "przepustkę bojową", wzorem Fortnite oraz PUBG. Jest też całkiem nowa postać do wyboru, Octane.

Przepustka bojowa kosztuje 950 monet Apex i wraz z jej awansowaniem na kolejne poziomy odblokujemy  coraz więcej dodatków kosmetycznych i innych nagród. Jeśli nie chce nam się grać, lecz pożądamy wirtualnych przedmiotów, możemy zapłacić 2800 monet za 25 poziomów przepustki.

Już po zakupie przepustki bojowej otrzymujemy nowe skórki dla kilku postaci: "Rewolucję" dla Lifeline, "Wolę przetrwania" dla Wraith oraz "Bandziora" dla Mirage'a. Przez cały sezon można zgarnąć ponad 100 przedmiotów. Wszystkie, które zdobędziemy, zostają nasze na zawsze.

Reklama

Przepustki nie musimy kupować już teraz, lecz nadal zdobywamy doświadczenie w sezonie. Przykładowo, jeśli kupimy przepustkę bojową, gdy będziemy na 20. poziomie w sezonie, otrzymamy wszystkie nagrody przyznawane do poziomu 20. oraz trzy skórki z przepustki.

Jeśli kupimy pakiet przepustki bojowej, dodatkowo otrzymamy nagrody za kolejnych 25 poziomów. Oznacza to, że jeśli kupimy pakiet przepustki bojowej na 20. poziomie w sezonie, otrzymamy wszystkie nagrody przyznawane do poziomu 45. oraz trzy wyjątkowe skórki z przepustki.

Są też pewne nagrody dla osób, które wcale nie zamierzają kupować przepustek: jedna z trzech legendarnych skórek, które wymieniono powyżej, a do tego pięć pakietów Apex oraz 18 statystyk do śledzenie z Dzikich Kresów.

Jeśli o Ocante mowa, to do jego odblokowania nie potrzeba przepustki. Wystarczy 750 Tokenów lub 750 monet Apex. Główne umiejętności bohatera koncentrują się na jego zdrowiu. Dla przykładu, pasywna zdolność Octane gwarantuje automatyczne leczenie, jeśli ktoś do nas strzela.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Apex Legends
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy