Reklama

APB Reloaded doczeka się zmiany silnika

Premiera GTA Online sprawiła, że twórcy APB Reloaded - produkcji określanej właśnie mianem "GTA Online" - postanowili wziąć się za znaczące usprawnianie swojej gry.

Premiera GTA Online sprawiła, że twórcy APB Reloaded - produkcji określanej właśnie mianem "GTA Online" - postanowili wziąć się za znaczące usprawnianie swojej gry. Pierwszą rzeczą, którą zamierzają zrobić developerzy, to poprawienie oprawy wizualnej.

Na oficjalnym blogu projektu twórcy APB Reloaded przyznali, że premiera GTA V i GTA Online miała wpływ na ich grę. Twierdzą jednak, że ze starcia z produkcją Rockstara (które porównują do zderzenia z pociągiem...) wyszli cało. Mimo to zamierzają wprowadzić kilka udoskonaleń do swojej sieciówki.

Reklama

Najważniejszą będzie zmiana silnika. Obecny Unreal Engine 3, który napędza produkcję, pochodzi z 2008 roku - jest to ta sama wersja, na której oparty był Unreal Tournament 3. Developerzy zamierzają przenieść swoje dzieło na edycję z 2011 roku, która była sercem Gears of War 3.

Przyniesie to ze sobą znaczącą poprawę grafiki. Prace nad przesiadką trwają od lipca i mają się zakończyć w pierwszym kwartale 2014 roku. Twórcy nie wykluczają też wydania APB Reloaded na innych platformach sprzętowych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy