Anthem żyje i otrzymało właśnie zestaw wyzwań

​Wygląda na to, że sieciowa strzelanka Anthem nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i szykuje się do debiutu wydarzenia specjalnego Cataclysm, które miało pojawić się w grze już bardzo dawno temu, lecz dotychczas było przekładane. Wielu graczy straciło już nadzieję, ale czy teraz wrócą?

Deweloperzy ze studia BioWare wprowadzili bowiem szereg wyzwań, pod wspólną nazwą The Oncoming Storm. Te wydają się prowadzić właśnie do wspomnianego wydarzenia, które wprowadzi między innymi specjalny, dostępny wyłącznie przez określony czas tryb rozgrywki.

Anthem nie byłoby jednak "sobą", gdyby nie fakt, że niektóre z wprowadzonych wyzwań są obecnie trudne do ukończenia z powodu błędów i niedoróbek, uwzględniających między innymi wyrzucanie gry do pulpitu czy ekranu startowego konsoli. Jak widać, BioWare nie do końca wyciągnęło wnioski.

Reklama

Zestaw wyzwań składa się z trzech części, rozmieszczonych w otwartym świecie produkcji - w trybie Freeplay. Pierwszym celem jest dość mało kreatywne niszczenie kryształów, które pojawiły się w zakamarkach dostępnych lokacji.

Kryształy są również częścią drugiego wyzwania, które polega na ukończenie trzech aktywności "Crystal World Events", które pojawiają się losowo w otwartym świecie i nagradzają graczy kryształem za ukończenie. W trzeciej części musimy pozbyć się "skrystalizowanych" przeciwników.

Poradzenie sobie z wyzwaniami to także nagrody w postaci Monet, które są jedną z wirtualnych walut dostępnych w Anthem. Służą do zakupu elementów pancerza, materiałów, a także kosmetycznych naklejek na nasze pancerze wspomagane.
Jak widać, przygotowane atrakcje nie są zbyt atrakcyjne czy spektakularne, lecz są czymś nowym do zrobienia - a to coś, na co gracze czekali od długiego czasu. Pozostaje pytanie, czy użytkownicy, który zdążyli znudzić się produkcją, zdecydują się na powrót do futurystycznego świata od BioWare.

Nie wiemy dokładnie, kiedy zadebiutuje właściwe wydarzenie Cataclysm, ale wcześniej mówiło się, że "wstęp" potrwa dwa tygodnie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anthem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy