Reklama

Anthem z przybliżoną datą premiery

​Electronic Arts ujawniło przybliżoną datę premiery Anthem - produkcji przygotowywanej przez studio BioWare.

W trakcie zorganizowanego w związku z publikacją najnowszego raportu finansowego spotkania z inwestorami dyrektor finansowy firmy - Blake Jorgensen - oznajmił, że gra "zostanie wydana w ostatnim miesiącu bieżącego roku fiskalnego". A więc w marcu.

Dokładnego terminu debiutu na razie nie przedstawiono. Menedżer dał jednak do zrozumienia, że koncern rozważa udostępnienie nieukończonej wersji tytułu, by móc udoskonalić projekt na podstawie sugestii użytkowników.

- Anthem jest społecznościowym doświadczeniem i otworzy przed fanami nowe sposoby dołączenia do grupy oraz wcześniejszego zagrania w produkcję, co zaś pozwoli nam ukształtować i zdefiniować grę z pomocą opinii graczy - tłumaczy.

Reklama

Szczegółów jednak nie ujawnił. Niewykluczone, że więcej detali Electronic Arts zaprezentuje podczas swojej konferencji prasowej poprzedzającej start targów E3. Wydarzenie odbędzie się na początku przyszłego miesiąca - 9 czerwca.

Warto jednak zwrócić uwagę, że Jorgensen jest "ostrożny" w prognozowaniu rezultatów Anthem. Wyjaśnia, że gra jest nową marką, więc tytuł może nie przekonać do siebie graczy. Dodaje, że strzelanka ukaże się pod koniec roku rozliczeniowego EA, gdy firma ma ograniczone możliwości uzupełniania nakładów w sklepach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje