Reklama

Anthem: Twórcy odsłaniają karty

​Studio BioWare zamierza wyciągnąć wnioski z sytuacji, która spotkała między innymi Mass Effect: Andromeda, i w nowej produkcji przygotować zawartość na miarę oczekiwań.

Anthem to nowa marka, która ma nadzieję wejść z przytupem na rynek i ustanowić nowe trendy. Twórcy uważnie obserwują, co dzieje się w branży, i zapewniają, że unikną błędów, które były przyczyną kryzysów i słabego odbioru przez graczy takich produkcji, jak Star Wars: Battlefront II czy wspomniane już Mass Effect: Andromeda.

Na oficjalnym blogu Bioware, jeden z twórców - Casey Hudson - w swoim oświadczeniu ujawnił, że deweloperzy skupiają się przede wszystkim na dopracowaniu takich elementów, jak postacie, świat gry i fabuła. Sama produkcja ma być przygotowana na możliwość stworzenia fabularnych rozszerzeń, których zabrakło choćby w ostatniej części Mass Effect, chociaż były one zapowiadane.

Reklama

W Anthem nie doczekamy się najpewniej uciążliwych mikrotransakcji. Nie wiadomo, czy pojawią się niesławne lootboxy, ale ewentualna płatna zawartość skończy się najpewniej na unikalnych skórkach postaci lub broni. Jest to efekt kryzysu, który spotkał Star Wars: Battlefront II. Poinformowała o tym inna osobistość z branży - Patrick Söderlund z Electronic Arts - w oddzielnym komunikacie.

Na chwilę obecną nie ma oficjalnej daty premiery najnowszej produkcji od Bioware. Mimo, że gra została zaprezentowana już na targach E3 w 2017 roku, nadal nie doczekaliśmy się konkretów. Najbardziej prawdopodobną opcją jest pojawienie się tytułu dopiero w 2019 roku.

Poniżej można obejrzeć krótki gameplay Anthem:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy