Reklama

Anno 1800 opóźnione do kwietnia

​Kolejne złe informacje dla miłośników produkcji ekonomicznych. Niedawno informowaliśmy o opóźnieniu premiery Tropico 6, a teraz na identyczną decyzję zdecydował się Ubisoft w związku z Anno 1800. Nowa data debiutu tej produkcji studia Blue Byte to 16 kwietnia obecnego roku.

Dotychczas zakładano, że kolejna odsłona zasłużonej serii ukaże się już w przyszłym miesiącu - 26 lutego. Twórcy wyjaśniają jednak w oficjalnym komunikacie, że potrzebują więcej czas na szlifowanie detali oraz dopracowanie nowych funkcji.

Reklama

"To nie była łatwa decyzja, ponieważ wiemy, jak wielu z was czeka na premierę, a my także nie możemy doczekać się pełnej wersji. Od czasu ogłoszenia na targach Gamescom w 2017 roku jesteśmy zaangażowani w dostarczenie jak najlepszych wrażeń" - czytamy w oświadczeniu.

"Jesteśmy bardzo szczęśliwi z obecnego stanu gry, oferującej szerokie spektrum nowych i klasycznych funkcji. Wiemy jednak, że tytuł może być jeszcze lepszy dzięki dodatkowym szlifom i poprawkom. Dodatkowe tygodnie pozwolą nam dostarczyć produkcję, która realizuje swój potencjał w pełni."

W ramach zadośćuczynienia, już 31 stycznia rozpocznie się kolejna faza zamkniętych testów, oferująca nową wersję produkcji. Nie będzie też żadnych ograniczeń w dzieleniu się materiałami, więc możemy spodziewać się transmisji w sieci i materiałów wideo w YouTube.

Dowiedz się więcej na temat: Anno 1800

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje