Animal Crossing: Pocket Camp – poznaliśmy datę premiery

​Znamy już datę premiery gry Animal Crossing: Pocket Camp.

Choć produkcja ta zapowiedziana została w październiku, to jej wydanie zostało opóźnione w czasie przez Nintendo, pracujące wcześniej nad Fire Emblem Heroes i Super Mario Run. Australia mogła cieszyć się ich najnowszą produkcją wcześniej od reszty świata, gdyż to tam ukazała się ona w formie soft launchu. Ale już wkrótce kolejna gra z cyklu Animal Crossing trafi też na inne rynki, gdyż oficjalna data premiery została ustalona na 22 listopada.

Nowa produkcja jest przeznaczona dla użytkowników iOS i Androida. Dostęp do niej będzie darmowy, choć potwierdzone jest już pojawienie się mikropłatności, które pomogą przyspieszyć postępy graczy. Wirtualną walutę zdobyć można będzie nie tylko za realne pieniądze, ale również w trakcie rozgrywki.

Reklama

Pocket Camp to nowa odsłona wydawanej przez Nintendo serii Animal Crossing, która zadebiutowała w 2001 roku. Rozgrywka jest symulacją relacji społecznych w uniwersum, w którym obok innych graczy występują też antropomorficzne zwierzęta. Gracze zawierać mogą nowe znajomości, odwiedzać sąsiadów, a także wymieniać się z nimi, aby móc ulepszać swój wirtualny dom. Należy również zbierać materiały, które można sprzedać lub przetworzyć, by otrzymać nowe przedmioty. Nintendo zapowiedziało już nowe aktualizacje, a także eventy sezonowe wprowadzające unikatowe przedmioty.

JFK

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama