Amazon wysyłał wcześniej Grand Theft Auto V klientom, Rockstar zbada sprawę

Przed weekendem w internecie pojawiły się filmiki, na których ich autorzy prezentowali swoje kopie GTA V i nagrany kamerą gameplay wyświetlony na telewizorze.

W jaki sposób te osoby weszły w posiadanie gry? Czy w Rockstarze doszło do wycieku? Nic z tych rzeczy - winnym jest... Amazon. Amazon ma w zwyczaju wysyłanie zamówionych przedpremierowo gier nieco wcześniej, tak by klienci otrzymali swoje kopie na kilka dni przed debiutem danej produkcji.

Nie inaczej było w przypadku Grand Theft Auto V i tuż przed weekendem gracze otrzymali swój egzemplarz tytułu, czym nie omieszkali pochwalić się w sieci. Nie spodobało się to Rockstarowi, który pozwolił sklepom na wysyłanie zamówień z grą najwcześniej dzisiaj, a więc na dzień przed jutrzejszą premierą.

Przedstawiciele studia nie zamierzają jednak zostawić sprawy i chcą wyciągnąć odpowiednie konsekwencje. W oświadczeniu przesłanym serwisowi GameIndustry developerzy stwierdzili, że są w trakcie "śledztwa dotyczącego wcześniejszej sprzedaży, by upewnić się jak i dlaczego do niej doszło". Nic dziwnego - twórcy bardzo dbają o to, by wszyscy mieli doznali podobnych wrażeń w trakcie zabawy i nie chcą, by fani natknęli się gdzieś na spoilery.

A wy co o tym wszystkim sądzicie? Dostaliście już własny egzemplarz? Niezależnie od tego, czy mieliście już okazje zagrać czy jeszcze nie, koniecznie odwiedźcie specjalny wątek poświęcony GTA V na naszym FORUM i podzielcie się swoimi spostrzeżeniami. Wystarczy, że klikniecie TUTAJ.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje