Reklama

Amazon po raz kolejny opóźnia swoje MMORPG New World

​Wygląda na to, że koncern nie chce zaliczyć drugiej spektakularnej porażki w ostatnim czasie i po klapie Crucible twórcy New World dostaną więcej czasu na dopracowanie gry.

Amazon może i robi wszystko, co w jego mocy, aby w końcu dostarczyć na rynek dużą grę, ale najwyraźniej to wciąż zbyt mało - Crucible zakończyło swoją karierę dosłownie kilka miesięcy po debiucie.

Koncern postanowił więc dopracować New World, żeby nie podzieliło losu poprzednika, co oznacza, że nadchodzące MMORPG zaliczy kolejne opóźnienie. Gra po pierwszej obsuwie miała zadebiutować wiosną tego roku, ale właśnie dowiadujemy się o przesunięciu premiery na sierpień.

"Ciężko pracujemy nad ciekawymi funkcjonalnościami dla end-game’u, które wierzymy, że są bardzo istotne i potrzebne już na starcie. Funkcjonalności te nie będą gotowe wiosną, tak jak wcześniej informowaliśmy. Mając to na względzie, wydamy New World 31 sierpnia 2021 roku. Ten dodatkowy pozwoli nam dodać kluczowe poprawki i jednocześnie dopracować grę, nadając jej ostateczne szlify, zanim wybrzeża Aeternum otworzą się dla świata" - informuje deweloper.

Reklama

Na pocieszenie dla najbardziej niecierpliwych mamy jednak wiadomości o zamkniętej becie dostępnej dla osób, które złożą zamówienie przedpremierowe, zaplanowanej na lipiec - ta rozpocznie się 20 lipca, a gracze będą mogli sprawdzić Ebonscale Reach, czyli zupełnie nowy obszar end-game’u, podobnie jak bitwy PvP 20v20 oraz ekspedycje dla pięcioosobowych zespołów. Mówiąc krótko, zostało nam jeszcze sporo czekania, ale opublikowane dotąd materiały sugerują, że warto.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy