All in! Games: Nowy gracz na rynku

​Spotkaliście się z nazwą All in! Games? To zapamiętajcie ją, bo będzie o nich głośno. Na rynku pojawił się właśnie nowy gracz, który zajmuje się wydawnictwem oraz produkcją gier. Przyjrzyjmy się bliżej, co w trawie piszczy.

All in! Games, jak mówią sami o sobie, to "team składający się z doświadczonych w branży specjalistów, którzy wyszli na swoje i chcą pomagać studiom developerskim w wydawaniu gier".

"Naszą misją jest usuwanie przeszkód, które mogą pojawić się w trakcie powstawania gry. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, kiedy mogą się one pojawić i skutecznie się ich pozbywamy. Wszystko po to aby studia, które z nami pracują mogły skupić się na tym na czym znają się najlepiej" - na robieniu gry. Reszta jest po naszej stronie - mówi Piotr Żygadło, COO w All in! Games.

Reklama

Wydawnictwo nie próżnuje - założone zostało pod koniec 2018 roku przez Tomasza Majewskiego, a prężnie rozwija się od lutego. W tym czasie zdołała zawojować rynek i może pochwalić się już kilkunastoma podpisanymi umowami na gry z Polski i z zagranicy.

Pośród tych kilkunastu tytułów znajdziemy takie gry jak: Paradise Lost (PolyAmorous), Fort Triumph (CookieByte Entertainment), Metamorphosis (Ovid Works), Space Cows (Happy Corruption), Tools up (The Knights of Unity), Space Company Simulator (INTERMARUM) oraz kilka, które będą ogłoszone w najbliższym czasie, w tym niezapowiedziany projekt Destructive Creations. Jeżeli chcecie być na bieżąco z ofertą All in! Games, to koniecznie zaglądnijcie na ich oficjalny fanpage w serwisie FB - www.facebook.com/allingamespub.

Z kolei poniżej prezentujemy zwiastuny wybranych produkcji:

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: All in! Games

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama