Reklama

Aliens: Fireteam Elite - mieszane oceny nowej gry z "Obcym"

​Jeśli jesteś fanem "Obcego", na pewno śledziłeś losy Aliens: Fireteam Elite. Jednak nowa gra z ksenomorfami w rolach głównych może cię rozczarować.

Aliens: Fireteam Elite będzie mieć premierę dopiero jutro, ale już teraz można znaleźć w sieci dziesiątki recenzji, z których wynika, że... to gra trudna do jednoznacznej oceny. Na jej karcie w portalu Metacritic można znaleźć oceny od 3,5/10 (przyznanej przez redakcję serwisu Stevivor) nawet do 10/10 (wystawionej przez GamingTrend). Średnia na tę chwilę wynosi 7/10. Na pierwsze oceny samych graczy musimy zaczekać do jutra.

"Czekaliśmy zbyt długo na tak dobrą grę w uniwersum Obcego, ale w końcu ją otrzymaliśmy. Z emocjonującą kampanią, pięcioma ekscytującymi klasami postaciami, obszernym arsenałem oraz licznymi rodzajami przeciwników, przeciwko którym możemy go wykorzystać, Aliens: Fireteam Elite to perfekcyjne połączenie" - czytamy w recenzji serwisu GamingTrend, zwieńczonej oceną 10/10.

Reklama

"Aliens: Fireteam Elite to mało inspirująca i nudna gra, którą powinno się wystrzelić przez śluzę powietrzną" - pisze z kolei autor recenzji w serwisie Stevivor, zakończonej oceną 3,5/10. Jest też sporo bardziej wyważonych opinii. "Aliens: Fireteam Elite to gra dla ciebie, jeśli jesteś fanem uniwersum i lubisz zabawę przez sieć, ale jeżeli wolisz single player, a uniwersum nic dla ciebie nie znaczy, nie masz tu czego szukać" - czytamy na łamach serwisu God is a Geek, który produkcję Cold Iron Studios ocenił na 7/10.

Wygląda więc na to, że Aliens: Fireteam to kooperacyjna strzelanka, która przypadnie do gustu w szczególności fanom "Obcego". Jeśli jesteś jednym z nich, grę uruchomisz PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5. Jednak niektórzy recenzenci narzekają na jej aktualną cenę. Za podstawowe wydanie trzeba zapłacić co najmniej 135 złotych. Jeżeli nie jesteś do końca przekonany, czy to propozycja dla ciebie, być może lepiej poczekać na promocję.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje