Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Alicia Vikander jako Lara Croft na pierwszych zdjęciach z planu nowej ekranizacji Tomb Raidera

Czy akorka Alicia Vikander sprawdzi się w roli seksownej pani archeolog? Gracze będą mogli ocenić dopiero w przyszłym roku /AFP

Seria Tomb Raider doczeka się kolejnego filmu kinowego. W sieci pojawiły się pierwsze fotografie pochodzące z planu powstającej produkcji.

Reklama

Zdjęcia do ekranizacji rozpoczęły się pod koniec ubiegłego miesiąca w Afryce Południowej. Na materiały nie musieliśmy długo czekać - do internetu trafiło piętnaście obrazków prezentujących kulisy prac nad tytułem. Możecie je obejrzeć TUTAJ.

Nie zabrakło oczywiście samej Lary Croft, w którą w filmie wcieli się Alicia Vikander. Na fotografiach pokazano przede wszystkim sceny, które będą rozgrywały się na samolocie. Bohaterka więc wspina się po skrzydłach maszyny.

Reklama

Podobna sekwencja znalazła się również Tomb Raiderze z 2013 roku. Warto jednocześnie zwrócić uwagę na strój samej Lary, wyglądający niemalże identycznie, jak kostium, który nosiła we wspomnianej produkcji.

Nawiązania do projektu studia Crystal Dynamics nie są oczywiście przypadkowe. Tak jak gra, film ma być restartem całego cyklu. Obraz skoncentruje się na początkach kariery panny Croft - zamiast doświadczonej archeolog zobaczymy młodą dziewczynę, która dopiero rozpoczyna przygodę z szukaniem skarbów.

Poza Alicią Vikander, w obsadzę są jeszcze Daniel Wu (między innymi "Warcraft: Początek") oraz Dominic West (serial "Prawo ulicy"). Ten ostatni wcieli się w ojca Lary. Za reżyserię odpowiada Roar Uthaug, który ma na swoim koncie chociażby "Falę". Nowy film na podstawie serii Tomb Raider wejdzie do kin 16 marca przyszłego roku.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje