Alice: Otherlands - rozmowy z EA wciąż trwają

Choć American McGee wraz ze studiem Spicy Horse pracuje obecnie nad OZombie, ekipa nie zapomina o kolejnej Alicji.

Jej produkcja trwa, ale gra nie może zostać formalnie zapowiedziana dopóki nie zostanie osiągnięte porozumienie z Electronic Arts, które posiada prawa do serii. Rozmowy idą dobrze - tak przynajmniej twierdzą developerzy. Na kickstarterowej stronie projektu OZombie American McGee po raz kolejny potwierdził, że trwają negocjacje z EA w sprawie stworzenia Alice: Otherlands.

"Nie przestanę próbować tworzyć nowych gier z Alicją. Jak możecie zobaczyć na pierwszych materiałach z wczesnej wersji Otherlands, nadal jesteśmy szczęśliwi poświęcając siły i czas na opracowywanie nowych pomysłów związanych z historią Alicji" - pisze McGee.

"Będziemy to robić jeszcze w przyszłości. Wciąż prowadzimy też znaczące i efektywne rozmowy z EA odnośnie Alicji. Prawda jest taka, że to ważna marka tak dla nich, jak i dla nas (a także dla was), co oznacza, że dojście do porozumienia musi zająć trochę czasu. To normalne" - dodaje McGee.

McGee podkreśla przy tym, że poprzednią umowę, której owocem było Alice: Madness Returns, podpisano dopiero po roku negocjacji. Zaznacza również, że wsparcie dla OZombie (trwa obecnie zbiórka na Kickstarterze) pokaże "Elektronikom", że gracze wciąż pożądają nowych projektów Spicy Horse. Chcecie wiec kolejnej Alicji? Dorzućcie się do nietypowej egranizacji "Czarnoksiężnika z Krainy Oz"

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje