Reklama

Alessandro Pacciani wyreżyserował trailer gry PlayerUnknown's Battlegrounds

​Mniej znaczy więcej w nowym trailerze popularnej gry PlayerUnknown's Battlegrounds. Jest to zasługa reżysera, Alessandro Paccianiego. Produkcja spotu została zrealizowana w Bejrucie, a efekty wizualne powstały w warszawskim studio Platige Image.

Nowy zwiastun gry "PlayerUnknown’s Battlegrounds" nietypowo dla tego rodzaju produkcji nie został zrealizowany jako animacja komputerowa, a film akcji. Alessandro Pacciani, który na co dzień współpracuje ze studiem Platige Image, na liście klientów ma między innymi: Jaguara, BMW, Mercedesa, Audi czy Ferrari, i to właśnie dzięki nim stał się znany w międzynarodowym środowisku reklamy.

Gra "PlayerUnknown’s Battlegrounds" to fenomen swojej branży. Jeszcze przed oficjalną premierą stała się jedną z najpopularniejszych symulacji strzelanin w historii. Proste zasady - grupa graczy zostaje wrzucona na kurczące się pole walki, w konsekwencji zwycięża ostatnia utrzymująca się przy życiu osoba - oraz realistyczna grafika sprawiają, że staje się ona idealnym materiałem na adaptację filmową.

Reklama

Zdjęcia odbyły się na terenie opuszczonej fabryki w Libanie, a aktorzy przeszli szkolenie z obsługi broni. Na planie zarejestrowano efekty pirotechniczne, które stały się podstawą do dalszej pracy studia Platige Image nad efektami cyfrowymi.

W trakcie postprodukcji fizyczne eksplozje zostały spotęgowane cyfrowo. Najwięcej precyzji wymagały jak zawsze ujęcia z dużą liczbą interakcji pomiędzy aktorami i efektami komputerowymi.

Dowiedz się więcej na temat: PlayerUnknown's Battlegrounds

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje